Digital Repository of Ostroh Academy

Бухгалтерський облік в галузях народного господарства

Зінкевич , О. В. and Левицька , С. О. and Мосійчук, М. М. and Нагавичко , І. П. and Немкович , О. Б. (2006) Бухгалтерський облік в галузях народного господарства. НУВГП, Рівне.

[img] PDF
Download (2MB)

Abstract

У підручнику розкриваються особливості бухгалтерського обліку в таких галузях економіки як промисловість, будівництво, сільське та лісове господарство, транспорт, торгівля, громадське харчування та інших з урахуванням вимог Національних П(С)БО та Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов’язань і господарських операцій підприємств та організацій. Підручник розрахований на студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за напрямом підготовки «Економіка та підприємництво» за фахом «Облік і аудит». Книга буде корисною також керівникам підприємств і організацій, підприємцям, бухгалтерам-практикам, всім кого цікавлять організація і методика бухгалтерського обліку в зазначених галузях економіки.

Item Type: Book
Corporate Creators: UNSPECIFIED
Subjects: by fields of science > Economics
Навчальні матеріали та презентації
Divisions: The College of Economics Management > Department of Economic-Mathematical Modeling and Information Technologies
Depositing User: Галина Цеп'юк
Date Deposited: 24 Mar 2011 13:02
Last Modified: 24 Mar 2011 13:02
URI: http://eprints.oa.edu.ua/id/eprint/78

Actions (login required)

View Item View Item